Contact gegevens

Email algemeen: info@oudridderkerk.nl

Bankrekeningnummers:

NL40RABO0355484838

NL93INGB0004208049

KvK-nummer: 41126694

RSIN: 009623851

 

Openingstijden:

 

Woensdag 13:30 - 16:30 uur
Donderdag 13:30 - 16:30 uur
Vrijdag 13:30 - 16:30 uur
Zaterdag 13:30 - 16:30 uur

 

Toegang is gratis!

Expositie Agenda.


Donateur worden?


Privacy-verklaring


Deze website wordt gebouwd, onderhouden, gehost en gesponsord door:


Stem op ons van 5 september t/m 27 september 2022!

 

Bestuur.

 

Arie de Heer Tiny Bekkers Rob Smit

Toos van der Graaf Stenny Struik Jan Verhoeven

Tim van Veen Anneke Nugteren Leen van Noort

 

 

 

Voorzitter Jan Verhoeven jverhoeven@oudridderkerk.nl 06 - 12589160 
Secretaris PR Tim van Veen  tveen@oudridderkerk.nl 0180 - 422674
Penningmeester  Leen van Noort lnoort@oudridderkerk.nl 0180 - 422112 
Bestuurslid Collectiebeheer Anneke Nugteren anugteren@oudridderkerk.nl 0180 - 416621 
Bestuurslid Wisselexposities, Educatie  Tiny Bekkers tbekkers@oudridderkerk.nl 0180 - 421010 
Bestuurslid Genealogie-Historisch Archief Stenny Struik  sstruik@oudridderkerk.nl 0180 - 422564
Bestuurslid Foto- en Film Documentatie Toos van der Graaf tgraaf@oudridderkerk.nl  06 - 36102941
Bestuurslid Technische Zaken  Arie de Heer aheer2@oudridderkerk.nl 06 - 57225320
Bestuurslid Interne Organisatie  Rob Smit rsmit@oudridderkerk.nl 0180 - 412413